RESİM YARIŞMASINDA DERECEYE GİRENLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ.


Niksar Su Projesi kapsamında Niksar Belediyesi öncülünde düzenlenen “Dünya Çevre Günü ve Niksar” konulu resim yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.


Niksar Su Projesi kapsamında Niksar Belediyesi öncülünde düzenlenen “Dünya Çevre Günü ve Niksar” konulu resim yarışmasında dereceye giren; Yağmur Karaca, Mihrimah Karagöz ve Kevser Aydın’a ödülleri Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan tarafından verildi.
Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, dereceye giren Yağmur Karaca, Mihrimah Karagöz ve Kevser Aydın’ı aileleriyle birlikte Niksar Belediye Başkanlık Makamında kabul etti.
Ziyarette konuşan Belediye Başkanı Özdilek Özcan, yarışmaya katılan tüm çocuklara ve ailelerine teşekkür ederek; “5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle evlatlarımızın katılım sağlayabilecekleri güzel bir resim yarışması düzenledik. Bu çerçevede çocuklarımızdan gelen resimler kurulan bir heyetle değerlendirilerek dereceye giren kardeşlerimiz belirlendi. Böylesine anlamlı bir yarışmaya çocuklarımızın katılım sağlamaları bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Yarışmaya katılan tüm evlatlarımıza ve onlara destek olan tüm ebeveynlerimize şükranlarımı sunuyorum” diyerek sözlerini sonlandırdı.
Yarışmada dereceye diren çocukların aileleri ise düzenlenen yarışmadan dolayı Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan’a teşekkür ettiler.

Yarışmaya katılan 39 diğer katılımcıya ise boya seti hediye edildi. 

Test

Form Gönderimi

Tamam